Eliteserien
Hjem › Lag › Kristiansund BK
Kristiansund BK

Kristiansund BK: tabellplass, kamper, resultater, statistikk

Norge · stiftet 2003 · Nordmøre stadion

Kristiansund BK: turneringer i 2026

Kristiansund BK: kommende kamper

søn. 25.10. · 17:00Kristiansund BK–KFUM OsloEliteserien · Innbyrdes oppgjør (H2H)
søn. 1.11. · 17:00Sarpsborg 08 FF–Kristiansund BK
Eliteserien · Innbyrdes oppgjør (H2H)
lør. 7.11. · 16:00Kristiansund BK–Valerenga
Eliteserien · Innbyrdes oppgjør (H2H)
søn. 22.11. · 17:00Kristiansund BK–Sandefjord
Eliteserien · Innbyrdes oppgjør (H2H)
søn. 29.11. · 17:00Brann–Kristiansund BK
Eliteserien · Innbyrdes oppgjør (H2H)

Kristiansund BK: siste resultater

Form i serienTTTTV
17.10.26Kristiansund BK1–4Aalesund
Eliteserien
10.10.26Bodo/Glimt3–1Kristiansund BK
Eliteserien
19.9.26Kristiansund BK1–3Rosenborg
Eliteserien
13.9.26Viking8–1Kristiansund BK
Eliteserien
6.9.26Kristiansund BK2–0Tromso
Eliteserien
30.8.26Ham-Kam2–2Kristiansund BK
Eliteserien
16.8.26Fredrikstad1–0Kristiansund BK
Eliteserien
9.8.26Kristiansund BK2–1Molde
Eliteserien

Kristiansund BK: kamper og resultater denne sesongen

Kommende kamper

søn. 25.10. · 17:00Kristiansund BK–KFUM Oslo
Eliteserien
søn. 1.11. · 17:00Sarpsborg 08 FF–Kristiansund BK
Eliteserien
lør. 7.11. · 16:00Kristiansund BK–Valerenga
Eliteserien
søn. 22.11. · 17:00Kristiansund BK–Sandefjord
Eliteserien
søn. 29.11. · 17:00Brann–Kristiansund BK
Eliteserien
søn. 6.12. · 17:00Kristiansund BK–Lillestrom
Eliteserien
søn. 13.12. · 17:00Start–Kristiansund BK
Eliteserien
Spilte kamper denne sesongen
17.10.26Kristiansund BK1–4Aalesund
Eliteserien
10.10.26Bodo/Glimt3–1Kristiansund BK
Eliteserien
19.9.26Kristiansund BK1–3Rosenborg
Eliteserien
13.9.26Viking8–1Kristiansund BK
Eliteserien
6.9.26Kristiansund BK2–0Tromso
Eliteserien
30.8.26Ham-Kam2–2Kristiansund BK
Eliteserien
16.8.26Fredrikstad1–0Kristiansund BK
Eliteserien
9.8.26Kristiansund BK2–1Molde
Eliteserien
2.8.26KFUM Oslo2–1Kristiansund BK
Eliteserien
25.7.26Kristiansund BK1–2Start
Eliteserien
18.7.26Kristiansund BK0–0Sarpsborg 08 FF
Eliteserien
12.7.26Rosenborg3–0Kristiansund BK
Eliteserien
29.5.26Valerenga3–1Kristiansund BK
Eliteserien
24.5.26Kristiansund BK1–2Viking
Eliteserien
20.5.26Lillestrom1–2Kristiansund BK
Eliteserien
16.5.26Molde1–0Kristiansund BK
Eliteserien
10.5.26Sandefjord2–0Kristiansund BK
Eliteserien
3.5.26Kristiansund BK1–1Ham-Kam
Eliteserien
26.4.26Aalesund1–1Kristiansund BK
Eliteserien
19.4.26Kristiansund BK2–0Fredrikstad
Eliteserien
11.4.26Tromso2–0Kristiansund BK
Eliteserien
6.4.26Kristiansund BK0–3Bodo/Glimt
Eliteserien
15.3.26Kristiansund BK3–2Brann
Eliteserien
24.9.25Tromso2–1Kristiansund BK
NM-cupen

Oppdatert: 25. oktober 2026

Kristiansund BK: skader og fravær

Disse spillerne er ute i neste kamp.

  • I. H. Aalberglyskeskade

Kristiansund BK på tabellen – Eliteserien

Hele tabellen
#LagKV-U-TMålPForm
13Sandefjord236-6-1122:3024TUVTU
14Aalesund235-9-939:5124VTVTV
15Kristiansund BK235-4-1423:4719TTTTV
16Start234-4-1525:5416TTTVT

Kristiansund BK: sesongstatistikk (Eliteserien)

Scorede mål per kamp1,0
Innslupne mål per kamp2,0
Hjemme: scoret / sluppet inn1,3 / 1,6
Borte: scoret / sluppet inn0,8 / 2,4
Kamper uten baklengsmål3
Kamper uten scoring7

Kort

Gule kort49
Gule kort per kamp2,1
Røde kort1

Mest brukte formasjoner

4-3-3 (9×) · 4-2-3-1 (7×) · 4-4-2 (5×)

Kristiansund BK: spillerstatistikk (Eliteserien)

SpillerPosKMinMålAssSkuddPå målGKRKKar
A. MunksgaardF1513170242007,15
H. BrusethA2015510292506,97
L. AlvheimA2217361104223306,94
D. UlvestadF2118120092206,94
D. TufekcicM63122074206,84
W. IgorM22180112106406,81
S. SvendsenM86161163006,76
S. KilenM16127122145206,71
P. MeligaA92201062106,70
J. JúlíussonF2219030062406,69
Z. BytyqiA53080251006,67
N. ØdegårdM94580020306,66
Nikolai SkusethF3210000006,65
J. IsaksenM19111601121306,59
A. RønningA231000112211306,52
G. ChristensenA63210010006,50
M. UbandomaA1392611158306,45
H. MagnússonM91620051106,43
A. BørsetF4590000106,43
M. WilliamsenF113630011006,33
F. FlexF1811050061306,26
T. SvendsenM185111041006,25
S. SkeideM156350121206,23
H. HaugenM155950010106,11
M. ElviusF54500140106,03
J. KitolanoF41860000105,78

Spillerne er rangert etter karakter, som er snittet for sesongen i turneringen. Stallisten under har lenker til hver spillerside.

Kristiansund BK: stall

Keepere

Forsvarsspillere

Midtbanespillere

Angrepsspillere

Kristiansund BK: overganger

Inn

  • M. ElviusHvidovre · overgang1.9.26
  • E. IsufiLyn · lån1.9.26
  • G. ChristensenHertha BSC · lån27.8.26
  • J. KitolanoLillestrom · overgang24.8.26
  • Z. BytyqiCSKA Sofia · fri spiller10.8.26
  • S. SvendsenKonyaspor · fri spiller29.7.26
  • F. NyenetueRanheim · retur fra lån30.6.26
  • I. JeličićNapredak · retur fra lån29.6.26

Ut

  • A. MunksgaardSonderjyske · overgang13.8.26
  • H. OpsahlTræff · lån7.8.26
  • H. MagnussonVikingur Reykjavik · overgang6.8.26
  • N. ØdegårdMolde · overgang31.7.26
  • M. WeidelStjørdals-Blink · fri spiller31.7.26
  • F. HoelFollo · fri spiller28.7.26
  • M. IsahRAAL La Louvière · overgang26.7.26
  • S. RødFollo · lån22.7.26

Kristiansund BK: nøkkelfakta

LandNorge
Stiftet2003
StadionNordmøre stadion
Kapasitet4 444
Underlagkunstgress
TurneringEliteserien
Tabellplassering15. · 19 poeng

Kristiansund BK: ofte stilte spørsmål

Hva heter hjemmebanen til Kristiansund BK?

Hjemmebanen til Kristiansund BK er Nordmøre stadion i Kristiansund, med plass til 4 444 tilskuere.

Hvilken plass har Kristiansund BK på tabellen?

I Eliteserien ligger Kristiansund BK på 15. plass, med 19 poeng på 23 kamper (5 seirer, 4 uavgjorte, 14 tap).

Når er neste kamp for Kristiansund BK?

Det neste oppgjøret er Kristiansund BK – KFUM Oslo (Eliteserien), søn. 25.10. · 17:00.

Hva ble resultatet i forrige seriekamp for Kristiansund BK?

Forrige seriekamp, 17.10.26: Kristiansund BK 1–4 Aalesund.

Hvem har scoret flest mål for Kristiansund BK?

L. Alvheim er klubbens mestscorende spiller i turneringen med 11 mål.

Kristiansund BK: tips, tabell og terminliste

Kristiansund BK (Norge) spiller i disse turneringene denne sesongen: Eliteserien, NM-cupen. Her finner du terminliste og resultater, tabellplassering, tall fra hele sesongen, stallen og klubbens beste spillere. Tips til kampene i Eliteserien finner du på turneringssiden, og flere tips under Tips.

18+ · Spill om penger er forbundet med risiko. Spill ansvarlig.