Eliteserien
Hjem › Lag › KFUM Oslo
KFUM Oslo

KFUM Oslo: tabellplass, kamper, resultater, statistikk

Norge · stiftet 1939 · KFUM Arena

KFUM Oslo: turneringer i 2026

KFUM Oslo: kommende kamper

søn. 25.10. · 17:00Kristiansund BK–KFUM OsloEliteserien · Innbyrdes oppgjør (H2H)
søn. 1.11. · 17:00KFUM Oslo–Ham-Kam
Eliteserien · Innbyrdes oppgjør (H2H)
søn. 8.11. · 17:00Viking–KFUM Oslo
Eliteserien · Innbyrdes oppgjør (H2H)
søn. 22.11. · 17:00KFUM Oslo–Brann
Eliteserien · Innbyrdes oppgjør (H2H)
lør. 28.11. · 16:00Bodo/Glimt–KFUM Oslo
Eliteserien · Innbyrdes oppgjør (H2H)

KFUM Oslo: siste resultater

Form i serienUVVVT
18.10.26Tromso1–1KFUM Oslo
Eliteserien
12.10.26KFUM Oslo2–1Valerenga
Eliteserien
18.9.26Sarpsborg 08 FF1–3KFUM Oslo
Eliteserien
13.9.26KFUM Oslo2–1Aalesund
Eliteserien
6.9.26Molde2–0KFUM Oslo
Eliteserien
30.8.26Start4–1KFUM Oslo
Eliteserien
15.8.26KFUM Oslo1–1Lillestrom
Eliteserien
7.8.26Sandefjord0–1KFUM Oslo
Eliteserien

KFUM Oslo: kamper og resultater denne sesongen

Kommende kamper

søn. 25.10. · 17:00Kristiansund BK–KFUM Oslo
Eliteserien
søn. 1.11. · 17:00KFUM Oslo–Ham-Kam
Eliteserien
søn. 8.11. · 17:00Viking–KFUM Oslo
Eliteserien
søn. 22.11. · 17:00KFUM Oslo–Brann
Eliteserien
lør. 28.11. · 16:00Bodo/Glimt–KFUM Oslo
Eliteserien
søn. 6.12. · 17:00KFUM Oslo–Fredrikstad
Eliteserien
søn. 13.12. · 17:00Rosenborg–KFUM Oslo
Eliteserien
Spilte kamper denne sesongen
18.10.26Tromso1–1KFUM Oslo
Eliteserien
12.10.26KFUM Oslo2–1Valerenga
Eliteserien
18.9.26Sarpsborg 08 FF1–3KFUM Oslo
Eliteserien
13.9.26KFUM Oslo2–1Aalesund
Eliteserien
6.9.26Molde2–0KFUM Oslo
Eliteserien
30.8.26Start4–1KFUM Oslo
Eliteserien
15.8.26KFUM Oslo1–1Lillestrom
Eliteserien
7.8.26Sandefjord0–1KFUM Oslo
Eliteserien
2.8.26KFUM Oslo2–1Kristiansund BK
Eliteserien
26.7.26KFUM Oslo2–4Molde
Eliteserien
18.7.26Lillestrom2–1KFUM Oslo
Eliteserien
12.7.26KFUM Oslo0–2Bodo/Glimt
Eliteserien
29.5.26KFUM Oslo0–0Tromso
Eliteserien
25.5.26KFUM Oslo2–0Rosenborg
Eliteserien
16.5.26Brann2–1KFUM Oslo
Eliteserien
10.5.26KFUM Oslo0–2Viking
Eliteserien
3.5.26Valerenga2–2KFUM Oslo
Eliteserien
26.4.26KFUM Oslo1–0Sarpsborg 08 FF
Eliteserien
22.4.26Bodo/Glimt2–1KFUM Oslo
NM-cupen
19.4.26Ham-Kam4–0KFUM Oslo
Eliteserien
12.4.26Aalesund2–2KFUM Oslo
Eliteserien
7.4.26KFUM Oslo1–2Sandefjord
Eliteserien
22.3.26Fredrikstad3–1KFUM Oslo
Eliteserien
19.3.26KFUM Oslo3–2Fredrikstad
NM-cupen
15.3.26KFUM Oslo2–0Start
Eliteserien
7.3.26KFUM Oslo2–1Tromso
NM-cupen
17.9.25Kongsvinger1–3KFUM Oslo
NM-cupen

Oppdatert: 25. oktober 2026

KFUM Oslo: skader og fravær

Disse spillerne er ute i neste kamp.

  • A. Aleesamilyskeskade
  • P. Meligaikke i troppen
  • M. Eikremskade
  • J. Flatenskade
  • J. Gonstadkneskade
  • A. Nouriskade

KFUM Oslo på tabellen – Eliteserien

Hele tabellen
#LagKV-U-TMålPForm
8Valerenga248-5-1139:4629VVTUT
9Fredrikstad238-5-1028:3629TUUUT
10KFUM Oslo238-5-1028:3729UVVVT
11Sarpsborg 08 FF237-7-928:3428TVTUU
12Ham-Kam247-5-1233:5126TTVTT

KFUM Oslo: sesongstatistikk (Eliteserien)

Scorede mål per kamp1,2
Innslupne mål per kamp1,6
Hjemme: scoret / sluppet inn1,3 / 1,2
Borte: scoret / sluppet inn1,2 / 2,1
Kamper uten baklengsmål5
Kamper uten scoring5

Kort

Gule kort42
Gule kort per kamp1,8
Røde kort5

Mest brukte formasjoner

3-4-3 (20×) · 3-4-1-2 (2×) · 5-4-1 (1×)

KFUM Oslo: spillerstatistikk (Eliteserien)

SpillerPosKMinMålAssSkuddPå målGKRKKar
R. RaschM189840363207,10
E. SaunesF2116970064306,91
J. HjorthF1813540493106,90
T. SøråsM116880040206,88
D. SchneiderF2117961051606,78
T. HaltvikA1054940129006,77
S. HestnesM1192511106006,77
H. HosethM21154042189106,75
R. VingeA2097330199206,75
O. VistedM42960010106,75
M. GrødemA1563920115206,71
F. BerglieF1813191041116,71
I. SkovsgaardA2300100006,65
Mostafa NajafzadehM180000006,60
B. NjieA171195612013106,56
B. KristensenA2395931139206,55
M. VinjorA22139004135506,52
J. GonstadA51801011006,48
Momodou NjieF61900000206,45
H. RøstenF74950000006,45
M. EikremM125142286006,37
J. FlatenM31960010206,33
S. SjøkvistM189090154116,20
D. HicksonA144670152206,14
B. SkaretF1411370140306,05
A. NouriF81130000005,73
B. TobiassenM3450000004,98

Spillerne er rangert etter karakter, som er snittet for sesongen i turneringen. Stallisten under har lenker til hver spillerside.

KFUM Oslo: stall

Keepere

Forsvarsspillere

Midtbanespillere

Angrepsspillere

KFUM Oslo: overganger

Inn

  • P. MeligaValerenga · overgang1.9.26
  • J. GonstadHam-Kam · overgang11.8.26
  • H. RøstenRosenborg · overgang11.8.26
  • B. TobiassenStabaek · overgang13.7.26
  • J. Prent-EckboArendal · retur fra lån29.6.26
  • J. Prent-EckboBrattvåg · retur fra lån26.4.26
  • M. GrødemYverdon Sport · fri spiller18.2.26
  • T. SøråsHam-Kam · fri spiller17.2.26

Ut

  • Momodou NjieMoss · lån1.9.26
  • J. Prent-EckboUll/Kisa · lån31.7.26
  • T. HaltvikSonderjyske · overgang29.7.26
  • M. SinyanKI Klaksvik · lån13.7.26
  • S. HestnesBK Hacken · fri spiller30.6.26
  • K. BąkowskiLech Poznan · retur fra lån29.6.26
  • J. Prent-EckboArendal · lån11.6.26
  • Y. Sa'AdRana · fri spiller30.3.26

KFUM Oslo: nøkkelfakta

LandNorge
Stiftet1939
StadionKFUM Arena
Kapasitet3 300
Underlagkunstgress
TurneringEliteserien
Tabellplassering10. · 29 poeng

KFUM Oslo: ofte stilte spørsmål

Hva heter hjemmebanen til KFUM Oslo?

Hjemmebanen til KFUM Oslo er KFUM Arena i Oslo, med plass til 3 300 tilskuere.

Hvilken plass har KFUM Oslo på tabellen?

I Eliteserien ligger KFUM Oslo på 10. plass, med 29 poeng på 23 kamper (8 seirer, 5 uavgjorte, 10 tap).

Når er neste kamp for KFUM Oslo?

Det neste oppgjøret er Kristiansund BK – KFUM Oslo (Eliteserien), søn. 25.10. · 17:00.

Hva ble resultatet i forrige seriekamp for KFUM Oslo?

Forrige seriekamp, 18.10.26: Tromso 1–1 KFUM Oslo.

Hvem har scoret flest mål for KFUM Oslo?

B. Njie er klubbens mestscorende spiller i turneringen med 6 mål.

KFUM Oslo: tips, tabell og terminliste

KFUM Oslo (Norge) i korte trekk: terminliste og resultater i alle turneringer (Eliteserien, NM-cupen), tabell, statistikk, stall og målscorere. Tips og odds for kampene i Eliteserien finner du på turneringssiden, andre tips under Tips.

18+ · Spill om penger er forbundet med risiko. Spill ansvarlig.